×

Події

9 Переглядів

14 травня 2021 р. Науково-практична конференція “Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку”

Луганський національний аграрний університет, партнер Інституту вищої освіти НАПН України у проєкті ЄС «REDU – Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад», запрошує взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції “Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку”, яка відбудеться 14 травня 2021 р. Більш детальна інформація за посиланням.

14 Переглядів

З 23.03.2021 до 14.04.2021 р. Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України в рамках проєкту REDU проведено серію тренінгів для трьох партнерських університетів.

→ сторінка Проєкту REDU

Участь у тренінгах взяли науково-педагогічні працівники, адміністративний персонал та керівництво Донецького державного університету управління, Луганського національного аграрного університету, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – учасників проєкту ЄС “Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад”. Тренінги проходили за трьома актуальними напрямами: університетське врядування та автономія, вдосконалення викладання і навчання, забезпечення якості вищої освіти, інтернаціоналізація.

29 Переглядів

23-24 березня 2021 р. Візит до Донецького державного університету управління у межах реалізації Проєкту ЄС “Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад”

→ сторінка Проєкту

Відбувся візит директора Інституту вищої освіти НАПН України Світлани Калашнікової та радника при дирекції Наталії Шофолової до Донецького державного університету управління (м. Маріуполь).
Проведено зустрічі з командою Університету у межах реалізації інституційного аудиту та тренінг з НПП Університету. Більш детальна інформація на сайті Університету