×

Новини партнерів

5 Переглядів

16-17 листопада 2023 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: кваліфікації, оцінювання та культура якості».

До участі запрошуються науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти, представники ринку праці та інші зацікавлені особи.

Напрями роботи конференції:
1. Критерії оцінювання освітніх програм: огляд університетів.
2. Академічна мобільність викладачів та якість освітнього процесу (освітніх програм).
3. Репутація університетів як чинник забезпечення якості: чи потрібен національний рейтинг?
4. Інноваційні тенденції в освітній діяльності ЗВО: micro-credential, digitalization, virtualization.

> Докладніше

33 Переглядів

І Міжнародна наукова конференція “СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ СТУДІЇ: ІННОВАЦІЇ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ” 27-28 квітня 2023 р.

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь
у І Міжнародній науковій конференції “СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ СТУДІЇ: ІННОВАЦІЇ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”, яка відбудеться 27-28 квітня 2023 р.
на базі Державного університету «Житомирська політехніка».
Мета конференції: представлення й обговорення широкого кола наукових та практичних досягнень у галузях гуманітарних та соціально-поведінкових наук.
Докладніше

8 Переглядів

Підтримка британських колег для українських викладачів і студентів: практичні матеріали для викладання STEM дисциплін

Група викладачів з Великої Британії та України розробили веб-сайт Practical STEM Teaching Community Resources: https://sites.google.com/view/stem-teaching-resources/home. Веб-сайт адресований викладачам STEM дисциплін, які викладають в умовах обмеженого доступу до лабораторій або лабораторії їх ЗВО було зруйновано під час воєнних дій; ресурси веб-сайту наразі призначені для студентів-першокурсників і мають компенсувати ті прогалини у навчанні, що мали місце протягом двох років пандемії та шести місяців війни.

Перед початком навчального року розробники веб-сайту хочуть отримати feedback від українських колег – викладачів STEM дисциплін. Розробники звертаються із проханням поширити інформацію та протестувати роботу веб-сайту, а також повідомити, які ще практичні матеріали були б корисними для студентів-першокурсників. Свої рекомендації, зауваження, пропозиції можна надати, заповнивши коротку анкету: https://forms.gle/23HyGv8TAqEnYfNr6.

Співробітники Інституту вищої освіти НАПН України, у свою чергу, теж звертаються до науково-педагогічних працівників українських ЗВО з проханням поширити інформацію про веб-сайт та висловити рекомендації, побажання, зауваження щодо його вдосконалення та розширення.

Звертаємо увагу, що Practical STEM Teaching Community Resources є відкритою платформою, куди можна додавати власні ресурси і завдяки обміну матеріалами та співпраці між викладачами посилювати викладання STEM дисциплін та сприяти вдосконаленню вищої освіти України.

Анкета: STEM: практичні матеріали для підтримки українських викладачів, які навчають першокурсників (google.com)

Веб-сайт Practical STEM Teaching Community Resources (Практичні матеріали для викладання STEM дисциплін) : https://sites.google.com/view/stem-teaching-resources/home.

Створення веб-сайту є продовженням спільного українсько-британського проєкту «Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України» (https://ihed.org.ua/internationalization/tehe_ukraine) та особистою ініціативою Advance HE – одного з партнерів Програми (https://www.advance-he.ac.uk).

Детальніше про цю ініціативу можна прочитати у блозі доктора Найджела Френсіса, одного з ініціаторів і розробників веб-сайту (Dr Nigel Francis, https://advance-he.ac.uk/news-and-views/sos-save-our-students-request-practical-he-stem-resources-ukrainian-colleagues).

7.07.2022 р. — International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education.

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International EducationGerman-Ukrainian Academic SocietyLeibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми запрошують взяти участь в International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education, який відбудеться 7 липня 2022 р. (на платформі Zoom) з метою налагодження та посилення співпрацю між українськими та європейськими університетами.
Цільова аудиторія: представники відділів міжнародної співпраці, Еразмус+ координатори, викладачі та працівники університетів.
Мова: англійська (переклад не забезпечується).
Реєстрація обов’язкова. Форма для участі.
Докладніше 

Національний Еразмус+ офіс в Україні

ESNsurvey 2021: For Erasmus+ International Credit Mobility Students Only!
Запрошуємо студентів-учасників міжнародних академічних обмінів Програми ЄС Еразмус+ взяти участь в анонімному опитуванні ESNsurvey 2021! Анкету ESNsurvey 2021 можуть заповнити всі студенти, які брали участь у програмах мобільності з 2018-го р., або зараз перебувають на мобільності.

нові результати: 4 проєкти Стратегічного партнерства Еразмус+ за участі українських організацій

В рамках конкурсу Еразмус+ 20-го р. 2 українські університети та 2 громадські організації з України стали переможцями в статусі партнерів в проєктах напряму КА2: Стратегічні партнерства у сфері молоді та у сфері освіти.

Результати конкурсу 2020 року за напрямом Жан Моне оголошено!

Виконавче агентство із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії оголосило результати конкурсу 2020 року за напрямом Жан Моне. Вітаємо 38 проєктів переможців.