Події

Конференції 2018 р.

22 березня 2018 - Методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти». Інформаційний лист. Реєстраційна форма. Презентації: 1, 2, 3.

14 червня 2018 - ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистість студента та соціокультурне середовище університету в суспільному контексті». Інформаційний лист.

07 листопада 2018 - VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: рамки досконалості викладання та досліджень для покращення якості»

Вересень 2018

11 вересня – Семінар «Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості». Спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні. Детальна інформація та реєстрація.

12 вересня (з 14.00 до 16.00) – Міжнародний семінар «Академічна доброчесність у вищій освіті: виклики та кращі практики». Інформаційний лист. Реєстрацію припинено (у зв'язку з досягненням максимально можливої кількості учасників).

реєстрацію припинено у зв'язку з досягненням максимально можливої кількості учасників

Відбір тренерів для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Оголошується конкурс кандидатів для участі у тренінгу для тренерів із підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти. Термін подання документів на участь у конкурсі - 31 серпня 2018 р. Подання документів завершено. Отримано 262 заяв. Інтерв’ю з кандидатами буде проводитися з 17 по 21 вересня.

подання документів завершено. Отримано 226 заяв. Інтерв’ю з кандидатами буде проводитися з 17 по 21 вересня.