Проект ELITE

Tempus

Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту (544343-TEMPUS-1-2013-1-LT-TEMPUS-SMHES )

  • Національний проект Структурних Заходів, Пріоритет – Вища освіта та суспільство
  • Тривалість проекту: 1 грудня 2013 р. – 30 листопада 2016 р.
  • Програма фінансування ЄС – Міжрегіональна програма Європейського сусідства і партнерства
  • Сума гранту програми Темпус: € 1 166 657,38  
  • Отримувач гранту: Каунаський технічний університет (Литва)
  • Цільова група: ВНЗ - студенти, викладачі, тренери; адміністративний персонал; клієнти. Державні інституції - лідери та персонал.
  • Сайт проекту: http://elite-project.eu 
  • Рецензований науковий журнал «International Scientific Journal of Universities and Leadership», присвячений проблемам лідерства в освіті, бізнесі та державному управлінні. Публікуються повні тексти статей в Інтернеті з відкритим доступом.

 

Літня академія лідерства в Одесі (26–30 червня 2017)

Шановні колеги, запрошуємо вас прийняти участь в роботі літньої академії лідерства проекту Програми TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (ELITE – Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging), яка буде проходити з 26 по 30 червня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Проект Європейського Союзу  Темпус (ELITE) «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» реалізовується з грудня 2013 року в рамках Програми TEMPUS 544343-TEMPUS-1-2013-1-LT-TEMPUS-SMHES.

Партнерами в реалізації Проекту є Європейські та українські заклади: Каунаський університет технологій (Литва), університет Грінвичу (Велика Британія), університет Тампере (Фінляндія) та Естонська бізнес-школа (Естонія) та 8  ВНЗ України. Окрім навчальних закладів у Проекті беруть участь Міністерство освіти та науки України, Асоціація з управління персоналом HRFORUM та «Група Ренмор Консалтінг» (Великобританія).

Заходи які здійснюються в рамках Проекту, спрямовані на розвиток культури, яка визнає необхідність забезпечення лідерства та організаційного розвитку для суспільства, використання результатів нових процедур для розвитку стратегічного лідерства в практичній діяльності інноваційно-орієнтованих вищих навчальних закладів.

Під час проекту його учасники розширили своє розуміння лідерства, отримали практичний досвід застосування нових знань та навичок в різних сферах - від освіти до бізнесу, створили нові освітні та консалтингові продукти. Мета Академії лідерства - просування сучасних підходів до розуміння лідерства, демонстрація різних інструментів для розвитку лідерського потенціалу та забезпечення організаційного розвитку.

Академія лідерства передбачає практичне інтерактивне навчання для учасників, семінари, майстер-класи, обговорення та дискусії.

Зареєструватися для участі ви можете за посиланням.
У додатку орієнтовна програма Академії лідерства. Після реєстрації завчасно вам буде надіслано остаточну програму заходу.
Режим роботи Академії лідерства:  4 паралельних секції по 3 сесії в день (кожна сесія триватиме 2 години).

Адреса проведення: Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, м. Одеса, Французський бульвар, 24/26.

Участь в Академії є безкоштовною. Проїзд та проживання покриваються за рахунок відряджуючої установи.

Всі учасники отримують сертифікати про участь в Академії лідерства.

У додатку №2 наведено список готелей, в яких ви можете забронювати номери. Звертаємо вашу увагу, що в літній період бронювати номери потрібно завчасно.

Всю інформацію та запитання просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  або телефонувати нам за номером (048) 702-31-13

З повагою, команда Центру лідерства ОНУ ім. І.І. Мечникова


 

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Університет і лідерство",
24 травня 2017 р., м. Київ

Програма. Презентації 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Матеріали конференції
у тематичному випуску «Університет і лідерство», журналу «Вища освіта України»

запис відео трансляціі 24.05.2017 (youtube)

Інфолист, реєстраційна форма, вимоги до статей

 

 

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Університет і лідерство",
9 листопада 2016 р., м. Київ
 

запис відео трансляціі 9.11.2016 (youtube)

Інфолист, реєстраційна форма, вимоги до статей

 

 

Міжнародна науково-практична конференція "Університет і лідерство", 
3 грудня 2014 р. м. Київ 
Програма Презентації 1, 2, 3, 4, 5, 6 
Матеріали конференції
у тематичному випуску «Університет і лідерство», журналу «Вища освіта України» (стор. 97 – 135)

 

Посібники

Оптимальні шляхи та моделі розвитку інституційного потенціалу університетів в контексті глобального лідерства: методичні рекомендації / Авторський колектив: О. Боднарук, І. Драч, С. Калашнікова, О. Коваленко, С. Курбатов, Н. Невмержицька, О. Паламарчук, І. Прохор, В. Рябченко, /1. Червона. За заг. ред. С. Калашнікової. - К: ТОВ «Видавничий дім «Плеяди», 2017. -100 с.

Університетська соціальна відповідальність у контексті університетського лідерства: навчальний посібник / О. Оржель. – К.: ДП «НВЦ «Пріоритети», 2017. – 40 с.

Роль викладача-лідера у сучасному університеті : навчальний посібник/ А. Ставицький. – К.: ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 40 с.

Роль університету у розвитку лідерського потенціалу суспільства: концептуальні засади / Авторський колектив: О. Аарна, Д. Гудонієне, О. Гузар та ін.; за заг. ред. С. Калашнікової. – Київ: ДП «НВЦ «Пріоритети», 2014. – 100 с.

Дослідницьке лідерство в сучасному університеті: навчальний посібник / І. Драч, В. Муромець,
Г. Чорнойван. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2017 – 40 стор.

Інтернаціоналізація як інструмент розвитку лідерського потенціалу університету: навчальний
посібник / І. Степаненко, М. Дебич. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2017. – 44 с.

Розвиток лідерського потенціалу сучасного університету: основи та інструменти: Навчальний посібник / С. Калашнікова. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 44 с.

Підготовка та розвиток молодих дослідників в університеті на основі парадигми лідерства:
навчальний посібник / Линьова І. О. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 40 с.

Рейтинги як інструмент розвитку лідерського потенціалу університетів: навчальний посібник / С. В. Курбатов ; за заг. ред. С. А. Калашнікової. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 40 с.

Формування командного лідерства в університеті: навчальний посібник / І. Прохор. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 40 с.

Розвиток індивідуального лідерства в університеті: навчальний посібник / О. Боднарук. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 40 с.

Викладання в університеті на засадах лідерства: навчальний посібник / О. Паламарчук. – К. : ДП «НВЦ «Пріоритети», 2016. – 40 с.