×
650 Переглядів

Проєкт «Структурована співпраця в області докторських досліджень (підготовки), підготовки з універсальних навичок та академічного письма в регіонах України» (2016-2020)

 

Сайт Проєкту – dochub.com.ua

Координатор Проєкту від Інституту: Інна Власова (i.vlasova@ihed.org.ua)

Мета Проєкту – впровадження на національному рівні освітньо-наукових освітніх програм третього циклу вищої освіти.

Очікуванні результати Проєкту:

  • Міжінституційна співпраця закладів вищої освіти і наукових установ для підготовки здобувачів ступеня доктора філософії має бути інституціоналізована через створення університетських регіональних центрів підготовки докторів філософії.
  • Інноваційні навчальні курси (в форматі змішаного навчання) для підготовки докторів філософії.
  • Розроблення і впровадження нормативних документів задля забезпечення міжінституційної співпраці щодо: ліцензування та акредитації спільних освітньо-наукових (PhD) програм з можливістю зарахування кредитів і кредитної мобільності на третьому циклі вищої освіти, перерахування бюджетних коштів між закладами вищої освіти.

Роль Інституту вищої освіти у Проєкті

Заходи Проєкту

6.10.2020 – Фінальна проектна конференція. Презентація.

1.10.2020 – Семінар «Методика проведення процедури підготовки до акредитації освітньо-наукових програм третього циклу вищої освіти».

30.09.2020 – Семінар для університетів та дослідницьких інститутів – партнерів Проєкту, присвячений питанням колегіального оцінювання (peer-review) розроблених навчальних дисциплін та питанням акредитації освітніх програм з підготовки докторів філософії. Презентація.

20.05.2019  – Cемінар–пілотування: «Основні питання економіки вищої освіти», викладач – І.Жиляєв. Презентація.

20.05.2019  – Cемінар–пілотування: «Освітні вимірювання як інструмент об’єктивного оцінювання якості освіти», викладач – В.Ковтунець. Презентація.

13-24 квітня 2020 – Імплементація розробленого навчального курсу «Політика і врядування у вищій освіті» у межах освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії «Політика і лідерство у вищій освіті».

13-24 квітня 2020Сесія аспірантів ОНП “Політика і лідерство у вищій освіті” (дистанційний формат). Модулі:  1, 2, 3, 45, 6

25-27.03.2019  – Міжнародний семінар – круглий стіл. Робоча група з освітньої політики, за участю проф. Dr. Jaakko Kauko (університет Тампере, Фінляндія)

01.11.2018  – Міжнародний семінар – круглий стіл. Робоча група з освітньої політики, за участю проф. Dr. Vuokko Kohtamaki (університет Тампере, Фінляндія)

23-24.01.2018 – Тренінг «Викладання і навчання у вищій освіті. Методика розроблення та опису навчальних дисциплін»