×

7.07.2022 р. — International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education.

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International EducationGerman-Ukrainian Academic SocietyLeibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми запрошують взяти участь в International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education, який відбудеться 7 липня 2022 р. (на платформі Zoom) з метою налагодження та посилення співпрацю між українськими та європейськими університетами.
Цільова аудиторія: представники відділів міжнародної співпраці, Еразмус+ координатори, викладачі та працівники університетів.
Мова: англійська (переклад не забезпечується).
Реєстрація обов’язкова. Форма для участі.
Докладніше 

Національний Еразмус+ офіс в Україні

ESNsurvey 2021: For Erasmus+ International Credit Mobility Students Only!
Запрошуємо студентів-учасників міжнародних академічних обмінів Програми ЄС Еразмус+ взяти участь в анонімному опитуванні ESNsurvey 2021! Анкету ESNsurvey 2021 можуть заповнити всі студенти, які брали участь у програмах мобільності з 2018-го р., або зараз перебувають на мобільності.

нові результати: 4 проєкти Стратегічного партнерства Еразмус+ за участі українських організацій

В рамках конкурсу Еразмус+ 20-го р. 2 українські університети та 2 громадські організації з України стали переможцями в статусі партнерів в проєктах напряму КА2: Стратегічні партнерства у сфері молоді та у сфері освіти.

Результати конкурсу 2020 року за напрямом Жан Моне оголошено!

Виконавче агентство із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії оголосило результати конкурсу 2020 року за напрямом Жан Моне. Вітаємо 38 проєктів переможців.

#StayHome і проводьте час з користю разом із Британською Радою! Онлайн-діалог “Чи відійдуть університетські кампуси в минуле?”(13.05.2020,16.00)

Британська Рада продовжує серію онлайн-діалогів для представників університетів про вплив та наслідки пандемії Covid-19 на навчальний процес у сфері вищої освіти.

Запрошуємо долучитися до другого діалогу на тему «Чи відійдуть університетські кампуси в минуле?», який відбудеться в середу, 13 травня, о 16.00 за київським часом.