×
215 Переглядів

Підвищення дослідницької спроможності університетів України в умовах війни та повоєнного відновлення у контексті імплементації концепції «Відкрита наука» (2021–2023)

Профіль наукового дослідження

 • Відділ, що виконує наукове дослідження – Відділ дослідницької діяльності університетів
 • Термін виконання наукового дослідження – 2021–2023 рр.
 • Державний реєстраційний номер – 0122U200775
 • Мета наукового дослідження – Визначити та обґрунтувати теоретичні основи та розробити науково-методичні рекомендації з модернізації механізмів підвищення дослідницької спроможності університетів України в умовах війни та повоєнного відновлення у контексті імплементації концепції «Відкрита наука».
 • Завдання наукового дослідження:
  1. Обґрунтувати теоретичні основи підвищення дослідницької спроможності університетів України у контексті імплементації концепції «Відкрита наука».
  2. Проаналізувати провідний вітчизняний та зарубіжний досвід з підвищення дослідницької спроможності університетів України в умовах війни та повоєнного відновлення у контексті імплементації концепції «Відкрита наука».
  3. Розробити науково-методичні рекомендації з модернізації механізмів підвищення дослідницької спроможності університетів України у контексті імплементації концепції «Відкрита наука» та повоєнного відновлення України як сильної європейської країни.

Наукові результати:

 1. Препринт (аналітичні матеріали) (2021)
 2. Препринт (аналітичні матеріали) (2022)
 3. Колективна монографія (2023)
 4. Статті (2021-2023 рр.)