×
160 Переглядів

Запрошуємо до участі у X Міжнародної науково-практичної конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Оцінювання якості: підходи та інструменти – ТАМ захід (10.11.21, он-лайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує взяти участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Оцінювання якості: підходи та інструменти», організованої спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Інститутом вищої освіти НАПН України за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури Європейської Комісії, Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, та Британської Ради в Україні.

Конференція присвячена проблемам забезпечення та удосконалення якості вищої освіти, сучасним підходам та інструментам оцінювання й вимірювання якості діяльності закладів вищої освіти у світлі тенденцій та пріоритетів розвитку Європейського простору вищої освіти.

Заплановані результати навчання: знати та розуміти актуальні підходи та інструменти оцінювання та удосконалення якості; визначати індикатори для оцінювання якості університетської діяльності; розуміти роль збору та інтерпретації даних для оцінювання та удосконалення якості; ідентифікувати кількісні та якісні інструменти оцінювання для забезпечення якості.

Що? Х Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу. Оцінювання якості: підходи та інструменти».
ПРОГРАМА заходу (укр.) за посиланням.
ПРОГРАМА заходу (англ.) за посиланням.
Коли? 10 листопада 2021 р., з 9:45 до 15:00.
Де? На платформі ZOOM (кількість місць обмежена).
Цільова група: представники закладів вищої освіти, наукових установ, студенти, аспіранти та всі зацікавлені особи.

Реєстрація обов’язкова. Форми для участі будуть відкриті до 9 листопада 2021 р. (15:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказану е-пошту до 9 листопада 2021 р. (18:00).
Сертифікати про участь у Конференції надаються за умови реєстрації з питаннями до експертів, участі та проходження фінального опитування за результатами заходу.
Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад забезпечується).

Контактна особа: Литовченко Олена, Інститут вищої освіти НАПН України, o.lytovchenko@ihed.org.ua.
До зустрічі в он-лайн просторі!
З повагою, Оргкомітет Конференції