×
23 Переглядів

XII Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: цифровізація та забезпечення якості вищої освіти» (14.12.23, онлайн)

Інститут вищої освіти НАПН України  спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, а також  Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують взяти участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: цифровізація та забезпечення якості вищої освіти», що відбудеться 14 грудня 2023 р. у форматі онлайн.

Що? XII Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу» (он-лайн)

ПРОГРАМА заходу – завантажити.

Коли? 14 грудня 2023 р. в онлайн форматі.

Де? На платформі ZOOM. Даний захід має доступ на 500 зареєстрованих учасників, також запрошуємо долучитися до YouTube трансляції на сторінці НЕО в Україні.

Реєстрація обов’язкова. Форми для заповнення будуть відкриті до 13 грудня 2023 р. (14:00 за Києвом). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказану е-пошту до 13 грудня 2023 р. (16:00 за Києвом).

Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад забезпечується).

Цільова група: викладачі, здобувачі вищої освіти, працівники ЗВО, наукових установ, представники МОН України, Національного агентства, експерти.

Сертифікати: надаються за умови реєстрації та участі у заході.

Контактні особи: Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджер НЕО в Україні, office@erasmusplus.org.ua, Олена ЛИТОВЧЕНКО, Інститут вищої освіти НАПН України, office@ilid.org.ua.

До зустрічі в он-лайн просторі!
Оргкомітет Конференції