×
2 Переглядів

Виступи з проблеми розвитку інфраструктури українських університетів: інноваційний та інклюзивний контексти

Вчена Інституту вищої освіти НАПН України Олена Отич представила до обговорення під час масових наукових заходів проблему розвитку інфраструктури українських університетів:

  • у ході проведення семінару «Формування інноваційної інфраструктури закладів вищої освіти: теоретичні основи і європейський досвід» у рамках ХV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024» (27-29 березня 2024 р., м. Київ);
  • у виступі «Інклюзивна інфраструктура у забезпеченні безбар’єрності вищої освіти» на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Виклики та перспективи розвитку транспортної інфраструктури України» (04-05 квітня 2024 р., м. Київ).

Семінар організований Інститутом вищої освіти НАПН України як виставковий захід, конференція –  Державним університетом інфраструктури та технологій (ДУІТ).

У семінарі взяли участь близько 80 учасників, у конференції – понад 200. Серед учасників заходів науковці ІВО НАПН України; викладачі ДУІТу та інших закладів вищої освіти; здобувачі вищої освіти ступенів бакалавра, магістра та доктора філософії.

Метою проведення заходів було обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем розвитку інноваційної та інклюзивної інфраструктури українських університетів в умовах війни та повоєнного відновлення України з урахуванням кращого європейського досвіду та положень Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, які стосуються забезпечення фізичної, інформаційної, цифрової, суспільної та громадянської, освітньої та економічної безбар’єрності, а також особливостей їх реалізації у системі вищої освіти України.