×
24 Переглядів

Вітаємо команду Інститут вищої освіти НАПН України, яка у складі консорціуму перемогла у конкурсі Програми ЄС Еразмус+ на реалізацію Проєкту «UNICOM – Universities-Communities: strengthening cooperation» (Посилення співпраці між університетами і громадами).

До складу консорціуму проєкту Еразмус+ входять 22 учасники: 5 європейських (Генуе́зький університе́т, Університет прикладних наук, Латві́йський університе́т, Лундський університет, Чеський університет природничих наук у Празі) та 7 українських (Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Сумський національний аграрний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Донецький державний університет внутрішніх справ, Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова) університетів, а також Міністерство освіти і науки та Міністерство розвитку громад і територій України, низка неурядових організацій, професійних асоціацій, агентство регіонального розвитку.
Проєкт реалізовуватиметься за керівництва та координації L’Università degli Studi di Genova (Генуе́зького університе́ту) та спрямований на структурні зміни в системі освіти України.