×
20 Переглядів

Третя місія Чеського університету природничих наук в Празі

02-06 жовтня 2023 року партнери проєкту UNICOM отримали можливість ознайомитись та перейняти досвід реалізації третьої місії Чеським університетом природничих наук у Празі.

Навчальний візит організовано факультетом тропічних сільськогосподарських наук, координував роботу доцент та лідер дослідницької групи Біогаз Гинек Рубік (Hynek Roubík), який висвітлив основні положення з Національної стратегії розвитку третьої місії закладів вищої освіти та ознайомив з найкращими практиками взаємодії Європейських закладів вищої освіти з розвитку третьої місії на прикладі Чеського університету природничих наук в Празі.

Завдяки дослідниці Стейсі Деніс Гамонд (Stacy Denise Hammond) учасники мали нагоду опрацювати шляхи посилення третьої місії університетів спираючись на активну комунікацію з громадою.

В результаті плідної роботи під час практичних сесій за цілями сталого розвитку в сфері енергетики, економіки та екології, учасники мали можливість опрацювати поточні виклики та можливості забезпечення продовольчої безпеки в Україні в поточному та прогнозованому періоді.