×
3 Переглядів

Процеси професіоналізації в енергоефективності

Володимир Ковтунець, науковий співробітник Інституту вищої освіти НАПН України взяв участь у роботі круглого столу «Процеси професіоналізації в енергоефективності», який відбувся 22 травня 2024 року в Київському національному університеті технологій та дизайну.
Організаторами та співорганізаторами заходу були Київський національний університет технологій та дизайну, Міжнародне агентство професійних кваліфікацій, Міністерства з розвитку територій, громад та інфраструктури України, Асоціація енергоаудиторів України та Національного агентства кваліфікацій.
Мета заходу – обговорити проблеми навчання та сертифікації енергоаудиторів та шляхи їх вирішення.
Провідний науковий співробітник Інституту вищої освіти В. Ковтунець презентував психометричний аналіз оцінювання результатів навчання. Аналіз засвідчив важливість різних заходів для валідного та якісного оцінювання здобувачів: тестування, виконання професійного завдання, а також важливість використання тестових завдань відкритого типу.
Під час заходу було обговорено особливості розвиток професійних кваліфікацій та кваліфікаційних центрів з енергоефективності. Учасники обмінялися практичним досвідом підготовки фахівців енергоаудиту.