×
6 Переглядів

Науково-практичний семінар «Механізми взаємодії вищої освіти та ринку праці»

Наукові співробітнику Інституту вищої освіти НАПН України  Юрій Скиба,  Леся Червона,  Катерина Трима, Ольга  Ярошенко,  Олена Отич та Олександр Жабенко взяли участь у науково-практичному семінарі  «Механізми взаємодії вищої освіти та ринку праці», який відбувся 01 березня 2024 року.

Семінар організовано Інститутом вищої освіти НАПН України та Державним університетом «Житомирська політехніка» відповідно до Угоди про співпрацю.

Захід проводився в рамках виконання наукового дослідження відділу взаємодії вищої освіти та ринку праці на тему: «Теоретичні основи і механізми взаємодії вищої освіти та ринку праці в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України».

Мета семінару: ознайомити учасників  з кращим досвідом взаємодії університетів, місцевої влади, бізнесу, місцевої громади та громадських організацій  Британії та Німеччині.

На семінарі Катерина Трима виступила з доповіддю «Взаємодія університетів, місцевої влади, бізнесу, місцевої громади та громадських організацій: досвід Британії та Німеччини».

В  обговоренні доповіді взяли участь  учасники семінару Вадим Слюсар,  Наталія Панченко,  Олена Лисянюк та Ольга Гордійчук від  Державного університету «Житомирська політехніка» та  Юрій Скиба,  Ольга  Ярошенко,  Олена Отич та  Олександр Жабенко від Інституту вищої освіти НАПН України.