×
39 Переглядів

Найбільший міжнародний концерн наукових видань – Elsevier (власник наукометричної системи Scopus) відзначив внесок у відкриту науку та реалізацію глобальних цілей стійкого розвитку Зінченка В.В. – головного наукового співробітника Відділу наукової діяльності університетів ІВО НАПНУ і також нагородив його сертифікатом.

У привітанні Elevier-Scopus, зокрема, зазначено: “У рамках Міжнародного тижня відкритого доступу 2022 ми хочемо відзначити ваш внесок у відкриту науку.
У Elsevier ми віримо, що відкрита наука має силу рухати суспільний прогрес і просувати Цілі стійкого розвитку (ЦСР) Організації Об’єднаних Націй (ООН).
Зроблення знань вільним доступом для будь-кого та будь-де може зіграти фундаментальну роль у досягненні стійкого та справедливого майбутнього.
Ваші статті пов’язані з Цілями стійкого розвитку ООН, що допомагає подолати деякі з найбільших світових проблем“.

В.Зінченко підкреслив, що розглядає це відзначення і як частку особистого внеску до спільних цілей, успіхів, досягнень колективу відділу, ІВО, і НАПН в цілому у здобутках на царині розвитку стратегій Відкритої науки та Стійкого розвитку у контексті нашого міжнародного визнання з боку глобальної наукової спільноти.