×
49 Переглядів

Колектив Інституту вищої освіти НАПН України в глибокій жалобі з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, Заслуженого працівника освіти України, повного кавалера ордена “За заслуги” Віктора Олександровича Огнев’юка.

Несподівана смерть — завжди болюча втрата. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали Віктора Олександровича.
Пішла з життя людина, у якої завжди було мільйон планів і задумів та шалена динаміка Життя. Освітянин за Духом і Справами, Вчитель і Друг, усе життя якого було віддано українській освіті…
Усе життя Віктора Олександровича – нескінченна відданість обраній справі та служіння людям. Він завжди був чуйним та небайдужим до чужих проблем, завжди простягав руку допомоги тим, хто цього потребував, допомагав не тільки словом, а й ділом.
Нехай добра, світла пам’ять про Віктора Олександровича Огнев’юка назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, учнів – усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була такою важливою в житті – у колі люблячої сім’ї та на роботі, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять нашому колезі. Поділяємо біль та горе рідних…”