×
35 Переглядів

Колектив Інституту вищої освіти НАПН України глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – смерті завідувача відділу взаємодії університетів та суспільства, Голови Вченої ради, доктора філософських наук, старшого наукового співробітника, Заслуженого працівника народної освіти України Володимира Івановича Рябченка.

Пішов із життя видатний науковець, талановитий керівник та організатор, справжній патріот України, відданий друг і турботливий глава великої родини, Людина з великим, щедрим серцем.

Рябченко Володимир Іванович почав трудовий шлях у 1967 р. в колгоспі рідного села Митькове Качкарі Донецької області. Після служби на Північному флоті він надовго пов’язав своє життя з Українською сільськогосподарською академією (нині – Національний університет біоресурсів і природокористування України), пройшовши шлях від студента лісогосподарського факультету до проректора з навчальної і виховної роботи. З 2003 року Володимир Іванович – член колективу Інституту вищої освіти НАПН України. У 2016 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук. Уся наукова діяльність Рябченка Володимира Івановича присвячена дослідженню актуальних проблем вітчизняної вищої освіти та сучасного українського суспільства, в якому вона існує і від якого безпосередньо залежить.

Володимир Іванович був взірцем гарячого патріота та гідного сина української землі. З невимовним болем він говорив про рідну Донеччину, тимчасово окуповану російською федерацією.

Щедре на дружнє і родинне тепло серце Володимира Івановича було завжди відкрите для колег і друзів. Через усе життя він проніс дружні стосунки зі своїми однокурсниками; завжди був готовий підставити плече для підтримки і допомоги всім, кому вони були необхідні. А найбільшою втіхою в житті Володимира Івановича були четверо онуків.

У нашій пам’яті, у наших серцях Володимир Іванович назавжди залишиться талановитим науковцем, відповідальним керівником, доброзичливим колегою, відданим другом.

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Рябченка Володимира Івановича. Світла йому пам’ять.