×
19 Переглядів

Інститут взяв участь у CoARA General Assembly

15 грудня 2023 р. Інститут вищої освіти НАПН України взяв участь у CoARA General Assembly (agenda).

На загальних зборах учасників коаліції обговорено звіт про діяльність у другому півріччі 2023 р., репрезентовано трирічний проєкт CoARA Boost, внесено зміни до ряду документів  (CoARA Core Documents Update Procedure, CoARA Governance Document, Rules of Participation Observers). Керівниками створених робочих груп представлено інформацію про їх діяльність, презентовано національні осередки CoARA в Італії та Польщі.

Протягом місяця до зборів відбувалося голосування за претендентів до CoARA Steering Board, за підсумками якого переобрано та обрано п’ять членів: Lidia Borrell-Damián (Science Europe, Бельгія), Elizabeth Gadd (International Network of Research Management Societies, Великобританія), Luciana Balboa (Global Young Academy, Аргентина), Paul Boyle (European University Association, Великобританія) та Janne Pölönen (Federation of Finnish Learned Societies, Фінляндія). Вітаємо вчених та бажаємо плідної роботи у рамках CoARA!

Довідково: Станом на 15 грудня 2023 р. до коаліції приєдналися понад 580 інституцій, найбільше з Іспанії (66), Італії (59), Польщі (48) та Франції (44).