×
7 Переглядів

Інформаційний захід «Інфо-Дей» Програми Горизонт Європа (26-27.03.2024 р., м. Львів)

Науковий співробітник Інституту вищої освіти НАПН України Жанна ТАЛАНОВА взяла участь  у  інформаційному заході «Інфо-Дей» у рамках виконання проєкту Офіс Горизонт Європа в Україні – HEOinUA, який відбувся   26-27 березня 2024 р. у  Львові.

Спікерами виступили представники Міністерства освіти і науки України, Європейської Комісії, Національного фонду досліджень України, Офісів Горизонту Європа в різних країнах, Національний Еразмус+ офіс в Україні, інших програм міжнародної підтримки та проєктів, які функціонують у синергії з «Горизонт Європа», а також фахівці «Офісу Горизонт Європа в Україні».

Загалом у заходах взяли участь понад 250 осіб, які прийшли особисто й долучилися в онлайн-форматі. Подія викликала велике зацікавлення серед дослідників, які вже беруть участь у Програмі або зацікавлені в ній.

Протягом двох днів представники закладів вищої освіти, наукових установ, малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій дізнавалися про Рамкову програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», її можливості та переваги для українських учасників, особливості й практичні аспекти участі в ній.

Під час інформаційного заходу Жанна ТАЛАНОВА, г.н.с. Інституту вищої освіти НАПН України, заступниця координаторки Національного Еразмус+ офісу в Україні, розповіла про забезпечення синергії проєктів Програми ЄС Еразмус+ і досліджень закладів вищої освіти, зокрема за Програмою ЄС Горизонт Європа.

Презентації та відео за посиланням Офіс Горизонт Європа в Україні. http://surl.li/sflvq