×
47 Переглядів

27-28 жовтня 2022 року наукові працівники Інституту вищої освіти беруть участь у Першій Міжнародній конференції “Відкрита наука та інновації в Україні 2022”. (онлайн режим).

Головна тема конференції “Відкрите наукове майбутнє: лідери змін”.

ПРОГРАМА конференції


Відкрив конференцію Олексій ШКУРАТОВ, доктор економічних наук, заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції.


З вітальним Словом до учасників конференції звернувся Ігор ТАРАНОВ, генеральний директор директорату науки та інновацій МОН України.


МАЙКЛ АРЕНТОФТ, керівник відділу відкритої науки генерального директорату з досліджень та інновацій Європейської Комісії виступив з доповіддю “Політика та ініціативи відкритої науки Європейського Союзу”


Директор Інституту вищої освіти Ірина ДРАЧ, презентувала результати першого та другого етапів виконання дослідницької роботи «Підвищення дослідницької спроможності університетів України в умовах війни та повоєнного відновлення у контексті імплементації концепції «Відкрита наука», 2021-2023 , що розробляється колективом наукових працівників відділу дослідницької діяльності університетів.