×
8 Переглядів

10 червня 2024 р. відбулось підсумкове засідання сектору вищої освіти та представників науково-методичних комісій Науково-методичної ради МОН України.

Працівників закладів вищої освіти, наукових і науково-методичних установ відзначено відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства за вагомий внесок у розроблення стандартів вищої освіти нового покоління.
Захід відбувся за участю заступника Міністра освіти і науки України Михайла Винницького, який підвів підсумки роботи Науково-методичної ради МОН України і вручив відзнаки.
У засіданні взяли участь експерти сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України – Світлана Калашнікова, радник дирекції Інституту, Національний експерт з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+, і Жаннета Таланова, головний науковий співробітник відділу забезпечення якості вищої освіти, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні. Представники Інституту вищої освіти НАПН України залучені до методичної експертизи проєктів стандартів вищої освіти разом з Національними експертами з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+.
Заступник Міністра освіти і науки України вручив нагрудний знак «Відмінник освіти» Жаннеті Талановій та Подяку Міністра освіти і науки України Світлані Калашніковій.
За 2016-2024 роки розроблено 336 стандартів вищої освіти освітніх ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії та доктора мистецтв, з яких Міністерством затверджено 272, ще 64 проєкти стандартів знаходиться на різних стадіях експертизи.

Детальніше на сайті МОН України