×
247 Переглядів

Оголошення від 14.07.2018

Інститут вищої освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посади:

        по відділу інтернаціоналізації вищої освіти:

–    провідний науковий співробітник – 1,0 (кваліфікаційні вимоги – науковий ступінь доктора або кандидата наук, наявність наукових праць, вагомих проектів і розробок, авторських свідоцтв на винаходи, участь у міжнародних проектах, досконале володіння українською мовою та володіння англійською мовою).

        по відділу науково-організаційної та кадрової роботи

–    молодший науковий співробітник – 1,0 (кваліфікаційні вимоги – вища освіта, досвід роботи за спеціальністю не менше 3 років, наукові праці, досконале володіння українською мовою).

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою, автобіографію, копії всіх заповнених сторінок паспорта, довідки про ідентифікаційний код, документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання, копію трудової книжки, характеристику з останнього місця роботи, список наукових праць.

Заяви та документи на участь у конкурсі подаються до конкурсної комісії за адресою: вул. Бастіонна, 9, м. Київ, 01014 (кім.811) протягом місяця з дати опублікування оголошення. Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел.: (044) 285-71-24, (093) 093-22-00.

 


 

Список учасників конкурсу 
на заміщення посад наукових співробітників 
Інституту вищої освіти НАПН України
(термін подання документів завершився 18.05.2018 р.)

№п/п

Назва відділу

Посада

Кількість ставок

ПІБ учасника конкурсу

Відділ економіки вищої освіти

Провідний науковий співробітник

0,5

Власова Інна Володимирівна