×
6 Переглядів

30 жовтня 2025 року відбулося засідання Вченої ради Інституту вищої освіти НАПН України.

Перед початком засідання директор Інституту І.І. Драч вручила:
М.І. Бойченку, доктору філософських наук, професору, провідному науковому співробітнику відділу взаємодії університетів та суспільства Медаль НАПН України «Григорій Сковорода» за вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти й філософської науки, багаторічну плідну академічну діяльність та з нагоди 30-річчя науково-педагогічної діяльності у вищій освіті;
В.О. Вороні, кандидату педагогічних наук, старшому науковому співробітнику відділу соціальних та інституційних трансформацій у вищій освіті атестат старшого дослідника.
Під час роботи Вченої ради були розглянуті питання:

  • затвердження: рішень атестаційної комісії Інституту; індивідуальних планів аспірантів і докторантів;
  • призначення наукового керівника аспіранту Інституту першого року навчання;
  • уточнення теми дисертаційного дослідження аспірантки М.В. Саюк;
  • внесення змін до Тематичного плану наукових досліджень Інституту за тематикою НАПН України на 2025 рік;
  • підготовки до XІV Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу. Болонські принципи та інструменти, цінності у вищій освіті».

За результатом розгляду цих питань Вченою радою Інституту прийняті відповідні рішення.